LAG natječaji: Ulaganja u pokretanje, poboljšanje ili proširenje lokalnih temeljnih usluga

Filter photo

U nastavku možete pronaći objavljene LAG natječaje za ulaganja u pokretanje, poboljšanje ili proširenje lokalnih temeljnih usluga za ruralno stanovništvo, uključujući slobodno vrijeme i kulturne aktivnosti te povezanu infrastrukturu (u Programu ruralnog razvoja, operacija 7.4.1.).

ADRION
Gradovi:
Vrgorac, Omiš, Imotski
Općine:
Brela, Baška Voda, Cista Provo, Dugi Rat, Gradac, Lokvičići, Lovreć, Podbablje, Podgora, Proložac, Runovići, Šestanovac, Tučepi, Zadvarje, Zagvozd, Zmijavci
Rok za podnošenje prijava:
4. veljače -15. ožujka 2019.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

BARANJA
Gradovi:
Grad Beli Manastir, dio Grada Osijeka - odnosno naselja Tvrđavica i Podravlje
Općine: Bilje, Čeminac, Darda, Draž, Jagodnjak, Kneževi Vinogradi, Petlovac i Popovac
Rok za podnošenje prijava: 28. siječnja 2019. - 28. veljače 2019.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

BILOGORA-PAPUK
Gradovi: Daruvar, Grubišno Polje
Općine: Đulovac, Končanica, Sirač i Dežanovac
Rok za podnošenje prijava: 27. rujna - 29. listopada 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

BOSUTSKI NIZ
Gradovi:
Otok
Općine:  Andrijaševci, Babina greda, Cerna, Gradište, Ivankovo, Jarmina, Nijemci, Privlaka, Vođinci, Stari Mikanovci
Rok za podnošenje prijava: 14. siječnja - 11. ožujka 2019.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

BRAČ
Gradovi:
Supetar
Općine: Bol, Milna, Nerežišća, Postira, Pučišća, Selca, Sutivan
Rok za podnošenje prijava: 4. siječnja 2019. - 4. ožujka 2019.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

BURA
Gradovi
Obrovac
Općine
: Starigrad, Jasenice, Posedarje, Novigrad, Poličnik, Zemunik Donji, Vrsi i Ražanac
Rok za podnošenje prijava: 15. veljače 2019. -15. travnja 2019.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

FRANKOPAN
Gradovi:
Ogulin, Slunj i Otočac
Općine: Bosiljevo, Cetingrad, Generalski Stol, Josipdol, Plaški, Saborsko i Tounj
Rok za podnošenje prijava:  1. veljače - 1. travnja 2019.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

ISTOČNA ISTRA
Grad: Labin
Općine: Kršan, Pićan, Raša, Sv. Nedelja
Rok za podnošenje prijava: 4. veljače 2019. - 20. ožujka 2019.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

IZVOR
Gradovi:
Ludbreg, Varaždinske toplice
Općine: Trnovec Bartolovečki, Martijanec, Sveti Đurđ, Veliki Bukovec, Mali Bukovec, Rasinja
Rok za podnošenje prijava: 24. rujna - 9. studenoga 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

JUŽNA ISTRA
Gradovi: Vodnjan, Rovinj
Općine: Bale, Barban, Fažana, Kanfanar, Ližnjan, Marčana, Svetvinčenat i Medulin
Rok za podnošenje prijava:  24. prosinca 2018. - 31. siječnja 2019.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

KRKA
Gradovi: Drniš, Skradin i sedam naselja grada Šibenika- Brnjica, Čvrljevo, Dubrava, Goriš, Gradina, Konjevrate i Lozovac
Općine: Bilice, Ružić, Promina i Unešić
Rok za podnošenje prijava: 1. veljače 2019. - 1. travnja 2019.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

LAURA
Gradovi: Benkovac, Biograd na Moru
Općine:
 Bibinje, Galovac,Lišane Ostrovičke, Pakoštane, Pašman, Polača, Sukošan, Sv. Filip i Jakov, Škabrnja, Stankovci, Tkon
Rok za podnošenje prijava:  21. prosinca 2018. - 21. veljače 2019.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

MARINIANIS
Gradovi: Slatina
Općine: Čađavica, Sopje, Nova Bukovica, Voćin
Rok za podnošenje prijava: 13. kolovoza - 12. listopada 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

MEĐIMURSKI DOLI I BREGI
Gradovi:
  Mursko Središće
Općine:  Belica, Domašinec, Gornji Mihaljevec, Mala Subotica Nedelišće, Podturen, Pribislavec, Selnica, Strahoninec, Sveti Juraj na Bregu, Sveti Martin na Muri, Šenkovec i Štrigova
Rok za podnošenje prijava:
12. studenoga 2018. - 21. siječnja 2019.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

MOSLAVINA
Gradovi: Čazma, Garešnica, Ivanić Grad, Kutina (bez naselja Janja Lipa), Popovača
Općine: Dubrava, Križ, Kloštar Ivanić, Hercegovac, Velika Trnovitica, Velika Ludina, Lipovljani
Rok za podnošenje prijava: 9. studenoga - 14. prosinca 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

MURA-DRAVA
Grad:  Prelog
Općine:  Legrad, Kotoriba, Donja Dubrava, Donji Kraljevec, Goričan, Sveta Marija, Orehovica, Donji Vidovec
Rok za podnošenje prijava:  2. studenoga - 31. prosinca 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

PAPUK
Grad: Orahovica
Općine:
Zdenci, Crnac, Čačinci, Mikleuš
Rok za podnošenje prijava: 7. rujna 2018. - 9. listopada 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

PODRAVINA
Grad: Đurđevac
Općine: Kalinovac, Kloštar Podravski, Podravske Sesvete, Ferdinandovac, Molve, Novo Virje, Virje, Novigrad Podravski, Hlebine, Gola, Drnje, Đelekovec, Koprivnički Bregi, Koprivnički Ivanec i Peteranec
Rok za podnošenje prijava:  7. studenoga 2018. - 31. prosinca 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

POSAVINA
Općine:
Bebrina, Brodski Stupnik, Nova Kapela, Sibinj,Oriovac,Podcrkavlje, Čaglin
Rok za podnošenje prijava: 12. studenoga - 28. prosinca 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

PRIGORJE
Gradovi:
 
Dugo Selo, Križevci i Vrbovec
Općine:
Brckovljani, Gradec, Farkaševac, Preseka, Rakovec, Rugvica, Sokolovac i Sveti Ivan Žabno
Rok za podnošenje prijava: 1. ožujka 2019. - 15. travnja 2019.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

PRIGORJE-ZAGORJE
Gradovi:
Novi Marof
Općine:
 
Visoko, Breznica, Breznički Hum, Budinščina, Hrašćina, Kalnik, Konjščina, Ljubešćica, Gornja Rijeka, Sveti Petar Orehovec
Rok za podnošenje prijava: 20. prosinca 2018. - 20. veljače 2019.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

SAVA
Gradovi:
Jastrebarsko, Samobor, Sveta Nedelja i Zaprešić
Općin
e:
Brdovec, Dubravica, Klinča sela, Luka, Marija Gorica, Pušća, Stupnik
Rok za podnošenje prijava: 16. rujna - 31. listopada 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

SJEVERNA BILOGORA
Gradovi:
-
Općin
e:
Veliko Trojstvo, Kapela, Nova Rača, Severin, Šandrovac, Zrinski Topolovac, Veliki Grđevac, Velika Pisanica, Rovišće
Rok za podnošenje prijava: 27. kolovoza - 5. listopada 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

SJEVERNA ISTRA
Gradovi: Buje, Buzet, Novigrad, Umag
Općine: Brtonigla, Grožnjan, Kaštelir-Labinci, Lanišće, Oprtalj, Tar-Vabriga, Vižinada
Rok za podnošenje prijava:  20. kolovoza 2018. - 4. listopada 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

SJEVEROZAPAD
Gradovi: Lepoglava, Ivanec, Varaždin (naselja: Črnec Biškupečki, Donji Kućan, Gojanec, Gornji Kućan, Hrašćica, Jalkovec, Kućan Marof, Poljana Biškupečka, Varaždin, Zbelava)
Općine: Petrijanec, Klenovnik, Bednja, Beretinec, Cestica, Donja Voća, Maruševec, Vinica, Vidovec i Sračinec
Rok za podnošenje prijava: 29. listopada - 3. prosinca 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

ŠKOJI
Gradovi: Stari Grad, Hvar, Vis, Komiža
Općine: Jelsa, Sućuraj, Šolta
Rok za podnošenje prijava:  20. prosinca 2018. - 31. siječnja 2019.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

ŠUMANOVCI
Grad: Županja
Općine: Gunja, Bošnjaci, Drenovci, Vrbanja, Štitar
Rok za podnošenje prijava:  20. kolovoza - 31. listopada 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

TERRA LIBURNA
Gradovi: Kastav, Opatija
Općine: Jelenje, Klana, Lovran, Matulji, Mošćenička Draga i Viškovo
Rok za podnošenje prijava: 15. listopada - 15. studenoga 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

VIROVITIČKI PRSTEN
Grad: Virovitica
Općine: Gradina, Lukač, Pitomača, Suhopolje i Špišić Bukovica
Rok za podnošenje prijava:  3. prosinca 2018. - 18. veljače 2019.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

VUKA-DUNAV
Grad: Osijek (naselja: Tenja, Brijest, Josipovac, Višnjevac, Sarvaš)
Općine: Antunovac, Erdut, Ernestinovo, Čepin, Šodolovci, Vladislavci, Vuka
Rok za podnošenje prijava:  18. siječnja 2019. - 18. ožujka 2019.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

ZAGORJE-SUTLA
Gradovi: Zabok, Klanjec, PreGrada
Općine: Sveti Križ Začretje, Krapinske Toplice, Desinić, Hum na Sutli, Kraljevec na Sutli, Kumrovec, Tuhelj, Zagorska sela
Rok za podnošenje prijava:  12. listopada- 30. studenoga 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

ZAPADNA SLAVONIJA
Grad: Nova Gradiška
Općine: Cernik, Rešetari, Stara Gradiška, Okučani, Vrbje, Staro Petrovo Selo, Davor, Dragalić, Gornji Bogićevci
Rok za podnošenje prijava: 9. studenoga 2018. - 10. prosinca 2018.
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

ZRINSKA GORA - TUROPOLJE
Gradovi: ruralno područje Petrinje, Glina, naselja Velike Gorice (46 naselja), naselja Siska
Općina: Lekenik, Martinska Ves, Donji Kukuzari, Orle
Rok za podnošenje prijava: 1. siječnja - 1. ožujka 2019. 
Natječaj, radionice za prijavitelje i više informacija

 

[Posljednje ažuriranje 30.1.2019.]

Želite li primati HMRR Info?

HMRR je član mreža

Prepare network logo Elard logo Hrvatski LAG-ovi logo